Інтерфакс-Україна
13:10 22.06.2017

Роботу над Угодою про асоціацію Україна-ЄС буде завершено через кілька тижнів

1 хв читати
Роботу над Угодою про асоціацію Україна-ЄС буде завершено через кілька тижнів

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявляє, що роботу над Угодою про асоціацію між Європейським Союзом і Україною буде завершено через кілька тижнів.

"Через кілька тижнів ми завершимо роботу над Угодою про асоціацію. Це буде наступним кроком на шляху до безпеки і стабільності", - сказав він під час спільної заяви з президентом України Петром Порошенком у четвер у Брюсселі.

За словами Д.Туска, над кожним успіхом України доводилося працювати і ніщо не діставалося їй "просто так".

У свою чергу президент України Петро Порошенко подякував Д.Туску за успішні переговори і сказав, що з нетерпінням очікує візиту президента Європейської Ради до Києва в липні.

"Я чекаю, коли ми зустрінемося в Україні 12-13 липня в Києві", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА