13:39 16.05.2017

Посол Польщі вважає, що конфлікт на Донбасі може вирішуватися за участю США та країн-сусідів України

1 хв читати
Посол Польщі вважає, що конфлікт на Донбасі може вирішуватися за участю США та країн-сусідів України

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі мають також брати участь Сполучені Штати Америки і сусідні Україні країни, зокрема, Польща.

"Є така думка, що нам потрібно спільно з колегами із США думати про вирішення проблеми війни в Україні. ...Без сусідів - це не лише Польща, але ще і Румунія, й Угорщина, і Словаччина - без сусідів складно вирішити такі проблеми. Це не є проблемою безпеки України, це ще й проблема безпеки Польщі, Румунії – це проблема нашої спільної безпеки", - сказав посол журналістам у вівторок у Києві.

Він також зазначив, що під час спільного візиту глав МЗС Великобританії і Польщі - Бориса Джонсона та Вітольда Ващиковського - Києву було надано сигнал щодо того, що ці країни готові брати участь у вирішенні конфлікту на Донбасі. "Мінські домовленості не працюють, як ми б хотіли, щоб вони працювали. Це був сигнал, але не був альтернативним форматом", - уточнив дипломат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на підтримку США на шляху до миру

Порошенко: добрі відносини між Україною та США відповідають інтересам обох сторін

Трамп розкритикував заяву Зеленського, що до кінця війни дуже – дуже далеко

Фіцо погрожує заблокувати саміт ЄС через припинення Україною транзиту газу до Європи

Волц: ми хочемо почути від Зеленського, що він шкодує про те, що сталося, бо час не на його боці

Таяні вважає передчасним обговорювати перемир'я в Україні, запропоноване Макроном – ЗМІ

Мерц назвав скандал у Білому домі "навмисною ескалацією" – ЗМІ

Фон дер Ляєн у вівторок листом ознайомить лідерів ЄС з планом "Переозброїти Європу": міцний мир будується на силі

Більшість українців більш схильні сприяти відсічі агресору, ніж критиці влади, – соцопитування

"Нам терміново потрібно переозброїти Європу" - Урсула фон дер Ляєн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА