Інтерфакс-Україна
09:58 18.01.2017

Ліхтенштейн запровадить "безвіз" для українців одразу після ЄС

1 хв читати
Ліхтенштейн запровадить "безвіз" для українців одразу після ЄС

Президент України Петро Порошенко під час першої в історії двосторонніх відносин зустрічі з наслідним принцом Алоїзом Ліхтенштейном подякував за реакцію князівства на агресію Росії та обговорив розвиток торговельно-економічного співробітництва країн.

"Це історична зустріч у відносинах між нашими державами, оскільки до цього не було контактів на найвищому рівні. Це має стати стимулом для активізації двосторонніх відносин", - навела слова П.Порошенка прес-служба глави Української держави у вівторок увечері.

Сторони також обговорили шляхи активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між країнами. "Наслідний принц Ліхтенштейну повідомив, що його країна запровадить безвізовий режим для українських громадян одразу після аналогічного рішення Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

П.Порошенко подякував Алоїзу Ліхтенштейнському за принципову позицію Ліхтенштейну в реагуванні на порушення Росією територіальної цілісності України, включаючи приєднання до санкцій ЄС, підтримку відповідних резолюцій у рамках ООН.

Глава Української держави відзначив активну участь Ліхтенштейну в подоланні гуманітарних наслідків російської агресії, фінансову участь у будівництві захисного саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а також у підтримці реформ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА