Інтерфакс-Україна
14:08 15.11.2016

Безвізовий режим з ЄС для України та Грузії почне діяти з Нового року - посол Польщі

1 хв читати
Безвізовий режим з ЄС для України та Грузії почне діяти з Нового року - посол Польщі

Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло вважає, що найближчим часом буде прийнято позитивне рішення з питання про введення безвізового режиму з Європейським Союзом для громадян України і Грузії.

"На нашу думку, з Нового року буде безвізовий режим для України і Грузії", - сказав Я. Пєкло на брифінгу в Харкові у вівторок.

Він висловив переконання, що запровадження безвізового режиму для України не спровокує міграційну кризу в ЄС.

"Польща – приклад того, що мільйон українців у Польщі - це не міграційна катастрофа, як та, що сталася в Німеччині. Це можна організувати, щоб була користь і для України, і для Польщі", - сказав Я. Пєкло.

Він також нагадав, що скористатися безвізом зможуть тільки ті, в кого є біометричний паспорт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА