Інтерфакс-Україна
16:16 11.08.2016

МЗС має організувати розмову в тристоронньому нормандському форматі, зробити запит на розмови з Байденом, Туском та ініціювати розмову з Путіним

2 хв читати
МЗС має організувати розмову в тристоронньому нормандському форматі, зробити запит на розмови з Байденом, Туском та ініціювати розмову з Путіним

Президент України Петро Порошенко через провокаційні дії РФ у Криму та ескалацією ситуації на Донбасі доручив Міністерству закордонних справ України ініціювати телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

"МЗС має організувати телефонні бесіди з керівництвом Німеччини та Франції в тристоронньому Нормандські форматі, зробити запит на розмови з віце-президентом США (Джозефом Байденом), президентом Європейської Ради Дональдом Туском та ініціювати розмову з президентом РФ Путіним", - повідомляє прес-служба глави Української держави за підсумками наради з керівництвом силових відомств і МЗС.

Міністру оборони, начальнику Генерального штабу, голові СБУ і міністру закордонних справ України доручено провести зустріч з керівництвом дипломатичних місій, акредитованих в Україні, щоб поінформувати про розвиток подій в районі адміністративного кордону з Кримом і лінії зіткнення.

МЗС повинен організувати телефонні розмови з керівництвом Німеччини та Франції в тристоронньому Нормандські форматі, зробити запит на розмови з віце-президентом США, президентом Європейської ради Дональдом Туском та ініціювати розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, ідеться в повідомленні.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін під час наради зазначив, що через посольства і дипломатичні установи вже була доведена чітка позиція України. Міністр також вже провів низку телефонних розмов.

"Особливу увагу ми будемо приділяти міжнародним організаціям. За Вашим дорученням почали консультації в Раді безпеки ООН, але також зробимо особливий акцент на ОБСЄ, Раді Європи, і, звичайно, Європейському Союзі", - зазначив глава зовнішньополітичного відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА