Інтерфакс-Україна
09:37 31.05.2016

Указ президента про зняття санкцій з 29 іноземних журналістів набув чинності

1 хв читати
Указ президента про зняття санкцій з 29 іноземних журналістів набув чинності

Указ №224/2016 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про деякі персональні спеціальні обмежувальні заходи (санкції)", підписаний президентом України Петром Порошенком 27 травня, опубліковано у вівторок, 31 травня, у випуск "Урядового кур'єра" і, таким чином, з цього дня він набуває чинності.

Як повідомлялося, санкції щодо російських та інших іноземних журналістів, введені у вересні 2015 року, зняті рішенням Ради національної безпеки і оборони (РНБО) 20 травня і введенням його в дію у п'ятницю президентським указом №224/2016.

Згідно з текстом рішення, опублікованого на президентському порталі, санкції скасовані щодо 29 фізичних осіб.

Також повідомлялося, цим же указом президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про персональні санкції щодо 17 представників російських ЗМІ – переважно власників, генеральних директорів і головних редакторів газет, інформагентств та телеканалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА