Інтерфакс-Україна
16:08 13.05.2016

Міністри оборони України і Туреччини домовилися розробити спільний план поглибленого військово-технічного співробітництва

1 хв читати
Міністри оборони України і Туреччини домовилися розробити спільний план поглибленого військово-технічного співробітництва

Міністр оборони України Степан Полторак і міністр національної оборони Турецької Республіки Ісмет Йилмаз домовилися розробити спільний план щодо поглиблення співпраці в оборонній сфері.

"Зустрівся з міністром національної оборони Турецької Республіки Ісметом Йилмаз. Під час зустрічі ознайомив колегу з ситуацією в зоні проведення антитерористичної операції, обговорили питання щодо реформування Міністерства оборони та Збройних сил України, а також про розширення співпраці між оборонними відомствами наших країн", - написав С.Полторак на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

"Домовилися розробити спільний план дій щодо поглиблення співробітництва в оборонній сфері з питань військово-технічного співробітництва, логістичного забезпечення, підготовки особового складу, військово-промислового комплексу, а також про спільні дії в басейні Чорного моря", - також поінформував міністр.

За його словами, відповідні документи заплановано підписати під час наступної зустрічі двох міністрів.

"Мій колега зазначив, що для Туреччини Україна є дружньою і братською. Туреччина підтримує наше прагнення здійснювати реформи і хоче бачити Україну мирною і процвітаючої. Також пан Ісмет Йилмаз подякував українській армії за неабияку стійкість у захисті своєї територіальної цілісності та незалежності", - повідомив С .Полторак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА