Інтерфакс-Україна
10:35 16.02.2016

Саакашвілі: Потрібно прагнути до того, щоб нами не керували клептократи, і тоді програми МВФ не знадобляться

1 хв читати
Саакашвілі: Потрібно прагнути до того, щоб нами не керували клептократи, і тоді програми МВФ не знадобляться

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що для зростання економіки в Україні необхідно докладати зусиль для боротьби з клептократією, і тоді програми МВФ будуть не потрібні.

"Якщо мені доведеться вибирати між місцевими клептократами зовсім без контролю з контролем з боку МВФ, то я однозначно виберу МВФ, але потрібно прагнути до того, щоб нами не керували клептократи, економіка зростала, і тоді і програми МВФ не знадобляться", - написав він на сторінці в Facebook

Раніше в ефірі радіостанції "Ера" М. Саакашвілі сказав: "Для нас ідеальна ситуація, щоб МВФ взагалі тут не було. З Грузії ми вивели МВФ через рік. Позбулися, і слава Богу".

"МВФ – він як хірург. І коли тобі на пальці потрібна перев'язка, він говорить, навіщо перев'язка – давай тобі всю руку відріжемо, навіщо возитися, не будемо ризикувати", - додав М. Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА