Інтерфакс-Україна
12:52 21.12.2015

Клімкін у Брюсселі провів зустріч з єврокомісаром Мальмстрем

1 хв читати
Клімкін у Брюсселі провів зустріч з єврокомісаром Мальмстрем

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Брюсселі провів зустріч із комісаром з питань торгівлі Європейського Союзу Сесілією Мальмстрем.

"Міністр закордонних справ Павло Клімкін провів зустріч із комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрем", - йдеться в повідомленні МЗС України на сторінці у Twitter у понеділок.

Як повідомлялося, 21 грудня 2015 року у Брюсселі відбудеться тристороння міністерська зустріч ЄС, України та Російської Федерації з торговельно-економічних питань, пов'язаних з імплементацією Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Як заявляв раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв, сторони обговорять останню доповідь експертів, що стосується тематики асоціації, та подальші перспективи консультацій. РФ наполягає на прийнятті юридично зобов’язального документа, який би знімав питання, що викликають заклопотаність у російської сторони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА