Інтерфакс-Україна
18:05 27.11.2015

Для введення безвізового режиму з ЄС у 2016 році є всі можливості - Зубко

2 хв читати
Для введення безвізового режиму з ЄС у 2016 році є всі можливості - Зубко

Головним для вирішення питання безвізового режиму України з ЄС буде 2016 рік, є всі можливості для введення безвізового режиму з ЄС, заявляє віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"Україна сьогодні виконала всі умови для того, щоб долучитися до безвізового режиму з ЄС. У 2016 році за рахунок роботи парламенту і уряду, зростання економіки і стабілізації ситуації в країні з'являться безпосередні можливості для прямої комунікації з європейцями", - сказав Г. Зубко під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді України.

Як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, чиновник нагадав, що український парламент успішно ухвалив низку законів, що стосуються безвізового режиму з ЄС, і президент України Петро Порошенко підписав їх.

"Хочу привітати рішення Брюссельського парламенту про ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною. А це означає, що асоціацію з нами ратифікували всі держави", - зазначив він.

Віце-прем'єр також повідомив, що візит П. Порошенка до Нідерландів продемонстрував, що Україна є надійним партнером і в розслідуванні причин катастрофи Боїнга рейсу МН-17 на сході України, і в співробітництві з ЄС у всіх інших питаннях. "Ми очікуємо, що референдум у Нідерландах щодо асоціації України з ЄС буде успішним", - додав він.

У прес-службі також нагадали, що 15 грудня Європейська комісія опублікує звіт про прогрес Києва у виконанні плану дій щодо лібералізації візового режиму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА