16:22 27.11.2015

США незабаром заявлять про нову, ширшу підтримку України - посол

1 хв читати
США незабаром заявлять про нову, ширшу підтримку України - посол

Український уряд зміг повернути довіру світу до економіки країни, США мають намір надати Україні ширшу підтримку, повідомив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Уряд США має намір і надалі допомагати Україні на шляху змін, думаю, невдовзі ми анонсуємо нову, ширшу підтримку", - наводить слова Дж.Пайєтта у Twitter "Реанімаційний пакет реформ", який проводить суспільно-політичний форум на тему "Річниця коаліційної угоди: план дій чи фільчина грамота?".

За словами посла, досягненням уряду України є те, що він зміг повернути довіру світу до економіки України.

При цьому основною проблемою розвитку України, на думку дипломата, залишається корупція - "ракова пухлина, яка не дає розвиватися та реформуватися".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА