Інтерфакс-Україна
09:52 16.11.2015

Кличко перемагає на виборах мера Києва з 65,5% - обробка 83,5% протоколів

1 хв читати

Мер Києва Віталій Кличко лідирує на виборах міського голови за результатами обробки 83,5% протоколів дільничних виборчкомів, про що свідчать дані, оприлюднені на електронному табло в Київському міськвиборчкомі.

Згідно з попередніми даними, за В.Кличка проголосували 65,5% виборців, а за його суперника, народного депутата Борислава Березу - 32,8%.

Наразі вісім із десяти районних виборчих комісій здали протоколи з результатами виборів до міськвиборчкому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА