Інтерфакс-Україна
18:50 24.01.2026

В Деснянському районі Києва повернули світло для 88 тисяч осель – ДТЕК

1 хв читати
В Деснянському районі Києва повернули світло для 88 тисяч осель – ДТЕК

Енергетики відновили світло та заживили об’єкти критичної інфраструктури в Деснянському районі Києва після нічної масованої атаки, повідомляє пресслужба ДТЕК.

"Ситуація в енергосистемі столиці залишається складною. Тривають екстрені відключення. Лише за місяць ворог 4 рази атакував енергооб’єкти Києва. Працюємо безперервно, щоб ліквідувати наслідки атак", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США та Іран узгодили остаточну версію меморандуму, триває робота над наступними етапами – прем'єр-міністр Пакистану

Майже третина українців проживає не за місцем реєстрації – дослідження ОПОРИ

PlayCity пропонує запровадити відкритий конкурс на обрання посади керівника агентства

Кіпрське головування в ЄС офіційно оголосило про проведення Конференції з Україною, де буде відкритий перший переговорний кластер щодо вступу в ЄС

Уряд прийняв ряд рішень щодо вдосконалення соціального захисту населення

У травні в Україні зафіксовано найвищу кількість жертв серед цивільних осіб за 4 роки агресії РФ – ММПЛУ

Чеська організація "Пам'ять народу" передала гуманітарну допомогу для потреб Сил оборони України

Зеленський обговорив з міністром оборони Латвії Мелнісом співпрацю щодо безпеки в умовах агресії РФ

На Закарпатті до 8 років ув'язнення засуджено матір, яка за $1000 продала сина і дочку для жебракування

В Армія+ з'явилася процедура поновлення на службі для військових які вчинили СЗЧ з НГУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА