Інтерфакс-Україна
18:32 24.01.2026

В Києві 3300 багатоповерхівок залишаються без тепла після російської атаки – Кличко

1 хв читати
В Києві 3300 багатоповерхівок залишаються без тепла після російської атаки – Кличко
Фото: Київська міська рада

У Києві внаслідок російської нічної атаки в суботу, 24 січня, без тепла залишаються 3300 багатоповерхівок, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Комунальники й енергетики продовжують працювати, щоб поверну послуги в оселі киян. Водопостачання вже відновили", - написав Кличко в телеграм-каналі.

Він нагадав, що внаслідок масованої атаки й пошкоджень критичної інфраструктури зранку в Києві опинилися без теплопостачання знову майже 6 000 будинків. Більшість із них — ті, які вже двічі підключили або намагалися підключити до теплопостачання після обстрілів 9 та 20 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" призначає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом

Ексдиректорка маріупольського музею допомогла окупантам привласнити п'ять картин із фондів музею Куїнджі – прокуратура

Унаслідок масованого удару по Тростянцю знищено АЗС, пошкоджено будинки – мер

Київська влада відхилила третю петицію із закликом зупинити підвищення тарифів на проїзд

Сибіга: Наявні важелі впливу на РФ необхідно використати для її повернення до переговорів

Одинадцять постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Ворог обстріляв Херсонщину, двоє загиблих і 11 поранених

Окупанти за добу втратили 1260 осіб та 489 од. спецтехніки – Генштаб

ППО України збила 97 зі 119 ворожих цілей, зафіксовано влучання 20 ударних БпЛА на 11 локаціях

РФ атакувала кінно-спортивну школу на Сумщині, є загиблі тварини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА