Інтерфакс-Україна
02:31 24.01.2026

Двоє постраждалих у тяжкому стані ушпиталено в Києві - мер

1 хв читати

Двоє постраждалих у тяжкому стані ушпиталено в Києві, повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Двох постраждалих у тяжкому стані госпіталізували медики в Голосіївському районі", - написав він у телеграмі.

Також він зазначив, що в Дніпровському районі внаслідок падіння уламків ворожих снарядів на парковці палає бензовоз.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/6071

https://t.me/vitaliy_klitschko/6070

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Лише на олександрівському напрямку росіяни зосередили 71 тис. військовослужбовців

Сибіга: Путін втратив свій шанс вийти з цієї провальної для нього війни

Журналісти звернулися з публічним закликом не допустити ухвалення нового Цивільного кодексу в теперішній редакції

ССО ЗСУ: Уражено військово-морську базу Балтійського флоту РФ "Кронштадт"

МЗС України: Росія має понести відповідальність за руйнування Каховської ГЕС

Червак пропонує присвоїти Мельнику почесне звання генерала ЗСУ і назвати на його честь один із Армійських корпусів

Чоловік загинув через удар КАБ на Сумщині – ОВА

Зеленський повідомив про удари по арсеналах і базі ВМФ РФ та нафтобазі у Краснодарському краї

Вже 7 постраждалих, серед них – 2 дітей, через атаку ворожого БпЛА по житловій забудові у Запоріжжі – ОВА

Країни НАТО розглядають можливість надання Україні нової військової допомоги на суму EUR70 млрд – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА