Інтерфакс-Україна
02:31 24.01.2026

Двоє постраждалих у тяжкому стані ушпиталено в Києві - мер

1 хв читати

Двоє постраждалих у тяжкому стані ушпиталено в Києві, повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Двох постраждалих у тяжкому стані госпіталізували медики в Голосіївському районі", - написав він у телеграмі.

Також він зазначив, що в Дніпровському районі внаслідок падіння уламків ворожих снарядів на парковці палає бензовоз.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/6071

https://t.me/vitaliy_klitschko/6070

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 434 од. спецтехніки – Генштаб

18 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Україна та Нідерланди запускають виробництво українських безпілотних систем у межах програми Build with Ukraine – Федоров

Звільнені з полону українці зможуть безкоштовно відновити водійські документи протягом року після повернення – МВС

Трамп і Пезешкіан підписали меморандум про взаєморозуміння між США та Іраном – ЗМІ

Федеральна торговельна комісія США подала позов проти української ІТ-компанії Genesis Tech

Сили оборони відбили з початку доби 207 ворожих атак – Генштаб

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

Зеленський провів координаційну розмову з Трампом і Макроном, під час якої підсумували перемовини на саміті G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА