Інтерфакс-Україна
13:51 03.10.2015

"Нормандська четвірка" домовилася, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу - Порошенко

1 хв читати
"Нормандська четвірка" домовилася, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу - Порошенко

Лідери країн "нормандського формату" на переговорах у п'ятницю в Парижі домовилися, що відведення легкого озброєння має тривати 41 добу, заявив президент України Петро Порошенко.

"Ми провели переговори щодо етапності відведення легкого озброєння, визначили, що відповідно до домовленостей, воно триватиме 41 добу, будуть етапи проміжних перевірок, які забезпечать безперешкодне і стовідсоткове виконання домовленостей", - сказав він журналістам у вівторок у Парижі після переговорів лідерів країн "нормандського формату".

П. Порошенко додав, що йдеться не лише про артилерії калібром менше 100 мм, йдеться про танки і про міномети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА