16:15 17.09.2015

РФ робить видимість дотримання Мінських угод, а водночас не перешкоджає бойовикам призначати свої "вибори", переконані в Міноборони України

2 хв читати
РФ робить видимість дотримання Мінських угод, а водночас не перешкоджає бойовикам призначати свої "вибори", переконані в Міноборони України

Заступник міністра оборони України Ігор Долгов переконаний у причетності керівництва Російської Федерації до оголошення виборів у "ДНР", і це свідчить про те, що Російська Федерація провадить подвійну гру.

"Із Кремля ми іноді чуємо, що він начебто не впливає на лідерів "ЛНР" і ДНР", і увесь час намагаються донести світовій громадськості думку, що Україна має сама домовлятися з "ЛНР" і "ДНР". Ніколи цього не буде. Україна не провадить переговорів із терористами і домовленостей не досягає", - сказав він на брифінгу в Києві в четвер.

Водночас І.Долгов наголосив, що після 27 серпня - дня, коли було домовлено про припинення вогню, "Кремль зміг використати свій вплив, і кількість фактів (відкриття - ІФ) вогню різко зменшилася".

"Те, що РФ не використала всіх засобів впливу на "ЛНР" і "ДНР", і їхні лідери продовжують наполягати на своїх датах виборів, які ніхто не визнає, це свідчить про подвійну гру Росії. Однією рукою створюється враження, що дотримується перемир'я та Мінські домовленості, а іншою - робиться все, щоб підтримати проведення незаконних виборів і тим самим фактично розвалити Мінські домовленості", - наголосив він.

І.Долгов додав, що офіційний Київ чекає на реакцію міжнародного співтовариства - "про неї неодноразово говорилося: невиконання Мінських домовленостей є підставою для продовження режиму санкцій і подальших санкцій проти Росії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі під час візиту до Китаю обговорить питання безпеки в Європі, зокрема війну в Україні

Єрмак і Брінк обговорили підсумки саміту G7 та дозвіл бити по РФ

Єрмак вважає поведінку Тищенка несумісною зі статусом нардепа

Уряд заблокував допомогу, яку Київ виділив Чернігову на будівництво додаткових фортифікацій, - секретар Київради

За матеріалами СБУ суд заборонив діяльність партії "Наш край", у політсилі оскаржать це рішення

У ВР близькі до консенсусу щодо законопроєкту про будівництво 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС

"Свою правоту відстоюватимемо у Верховному суді", - "Наш край" відреагував на спробу заборони партії

Рішення країн Заходу останніх місяців демонструють значні зрушення в прагненні досягти миру в Україні - заступник голови місії посольства Франції

РФ можна запрошувати на переговори тільки після її поразки - французький експерт

Польща зацікавлена в розширенні ЄС і членстві України - голова Комітету у закордонних справах Сейму Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА