Інтерфакс-Україна
09:04 22.08.2015

У Генштабі назвали провокацією інформацію про нібито планований наступ ЗС України на Донбасі

1 хв читати
У Генштабі назвали провокацією інформацію про нібито планований наступ ЗС України на Донбасі

У Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних сил України називають пропагандистською провокацією поширювану інформацію про нібито підготовлювані диверсійні акти на підконтрольній бойовикам території і наступ ЗСУ на Донбасі найближчим часом.

Крім того, як йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці прес-служби Генштабу ЗСУ в соцмережі "Facebook" у п'ятницю, "такі фальсифікації" мають на меті "виправдати заплановані дії російсько-терористичних військ щодо зриву Мінських домовленостей, а також відведення озброєння калібру менше 100 міліметрів".

"Ми однозначно заявляємо, що Збройні сили України не допустять провокацій у Донецькій і Луганській областях, але, в разі спроб наступу бойовиків і російських найманців, дадуть гідну відсіч ворогові!", - наголошується в повідомленні.

У Генштабі зазначають, що інформація про нібито плани наступу ЗСУ була поширена в Інтернеті. Представники бойовиків також зробили заяву, що Україна нібито готова до порушення Мінських угод і спробує вирішити питання Донбасу силовим шляхом, при цьому, окрім наступальних операцій, нібито буде здійснено низку терористичних актів проти мирного населення на окупованій території.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА