Інтерфакс-Україна
10:45 18.06.2015

Рада і Європарламент планують наступного місяця підписати угоду про взаємодію – Гройсман

2 хв читати
Рада і Європарламент планують наступного місяця підписати угоду про взаємодію – Гройсман

У липні до Києва очікується візит президента Європейського парламенту Мартіна Шульца, під час якого буде підписано угоду про співробітництво між Верховною Радою і Європарламентом, заявив спікер українського парламенту Володимир Гройсман.

"Ми очікуємо візиту наступного місяця президента Європейського парламенту пана Шульца, під час якого ми підпишемо спільну угоду про взаємодію між Європейським парламентом та Верховною Радою України", - заявив В. Гройсман на спільній прес-конференції з єврокомісаром з питань розширення і європейської політики сусідства Йоханнесом Ганом (Johannes Hahn) в четвер в українському парламенті.

Спікер парламенту наголосивв, що це буде першою такою угодою між Верховною Радою і Європарламентом.

В. Гройсман запевнив, що український парламент готовий виконувати свої зобов'язання щодо ухвалення законів, які наближають Україну до Євросоюзу.

Спікер також повідомив, що в четвер Верховна Рада ратифікує угоду між ЄС і Україною щодо третього пакета макрофінансової допомоги.

В. Гройсман зазначив, що Єврокомісія надає українському парламенту інституційну підтримку для більш ефективної роботи. "І вже консультанти від Європейської комісії працюють (у Верховній Раді – ІФ)", - додав він.

У свою чергу Й.Ган зазначив, що Україна відповідально ставиться до проведення реформ.

"Це дуже важливо, що український парламент настільки відповідально ставиться до процесу реформ, а це є важливим двигуном для імплементації угоди про асоціацію", - зазначив він.

За словами єврокомісара, Єврокомісія дуже високо оцінює роботу українського парламенту.

"Ми дуже високо цінуємо законодавчу роботу, що проводить Верховна Рада, проте важливо також забезпечити виконання цих рішень", - наголосив він.

В. Гройсман зазначив, що Верховна Рада "максимально налагоджує співпрацю з урядом для того, щоб рішення ефективно виконувалися".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА