Інтерфакс-Україна
17:52 26.05.2015

Секретар РНБО Турчинов: Україна ніколи не постачатиме комплектуючі для зброї агресора

1 хв читати
Секретар РНБО Турчинов: Україна ніколи не постачатиме комплектуючі для зброї агресора

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявляє, що країна працює над відновленням оборонно-промислового комплексу, але "ніколи не постачатиме комплектуючі для зброї агресора", ким стала Росія.

Як повідомляє прес-служба РНБО, А.Турчинов заявив журналістам у вівторок, що військово-політичне керівництво Росії та її спецслужби системно працювали на знищення військового потенціалу нашої країни

"Наші підприємства ОПК доводили до банкрутства, знищували Збройні сили і оборонний потенціал країни. Агресія Російської Федерації мала би стати фінальним акордом у їхніх планах на шляху знищення незалежності нашої країни", - наголосив секретар РНБО.

Він також зазначив, що на цьому фоні заяви Володимира Путіна про те, що український ОПК втратить свої позиції через припинення взаємодії з Росією "дивують своїм блюзнірством і неадекватністю".

"Україна ніколи не постачатиме комплектуючі для зброї агресора, якою він планує вбивати наших громадян", - заявив секретар РНБО.

О.Турчинов наголосив, що, попри всі труднощі, з якими сьогодні має справу країна, "ми працюємо над відновленням оборонно-промислового комплексу". "Сьогодні ті підприємства, які багато років простоювали без замовлень, працюють у кілька змін. Україна відновлює свої позиції й на міжнародних ринках озброєнь, і все робить для того, щоб, незважаючи на протидію Росії, забезпечити надійною сучасною і якісною зброєю наші Збройні сили ", - резюмував секретар РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА