Інтерфакс-Україна
11:05 22.05.2015

Грибаускайте: Я очікую до кінця року хороших новин про безвізовий режим для України та Грузії

1 хв читати
Грибаускайте: Я очікую до кінця року хороших новин про безвізовий режим для України та Грузії

Президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що очікує позитивних новин щодо безвізового режиму для України та Грузії до кінця поточного року.

"Я очікую, що до кінця року будуть позитивні новини", - сказала вона журналістам перед пленарним засіданням саміту Східного партнерства в Ризі в п'ятницю.

Президент Литви нагадала, що наприкінці року Єврокомісія оцінить виконання Україною та Грузією планів дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС, на підставі чого ухвалюватимуть рішення.

Д.Грибаускайте додала, що в підсумковій декларації буде висловлено підтримку всім східним партнерам ЄС, а також надано сприяння країнам, які здійснюють реформи та рухаються до Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

Мережко: по суті, Путін через Віткоффа пропонує Трампу хабар за українські території

Верхня палата парламенту Австрії розгляне резолюцію щодо викрадених РФ українських дітей - Кондратюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА