14:19 21.05.2015

Група депутатів просить Нацраду з телерадіомовлення не продовжувати ліцензію на мовлення телеканалу "Інтер"

1 хв читати
Група депутатів просить Нацраду з телерадіомовлення не продовжувати ліцензію на мовлення телеканалу "Інтер"

Група народних деутатов, серед яких Юрій Тимошенко, Антон Геращенко, Сергій Висоцький та кілька інших, звернулися до національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням не продовжувати ліцензію на мовлення телеканалу "Інтер", повідомив голова регулятора Юрій Артеменко на засіданні в четвер.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", присутній на засіданні депутат Микола Княжицький повідомив, що за його даними, телеканал має право на мовлення лише 20 годин на добу, однак здійснює мовлення цілодобово, 24 години. Крім того, депутат зазначив, що власником телеканалу є іноземець, "що є порушенням законодавства. Також за даними М.Княжицького власники телеканалу можуть бути причетні до фінансування тероризму в Україні.

Присутня на засіданні нардеп Наталія Королевська закликала регуляторний орган розглядати це питання об'єктивно і демократично.

Під час засідання Нацрада ухвалила рішення перенести розгляд питання про продовження ліцензії на мовлення телеканалу "Інтер" на засідання 28 травня.

За словами Ю. Артеменка, регулятору потрібен час, щоб детально ознайомитись з листом групи депутатів, які просили Нацраду не продовжувати ліцензію телеканалу.

Глава регулятора запросив на наступне засідання підписантів листа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА