Інтерфакс-Україна
16:05 14.05.2015

Глава МЗС Туреччини: Порушення прав людини в Криму триває, на кримських татар чинять тиск

1 хв читати
Глава МЗС Туреччини: Порушення прав людини в Криму триває, на кримських татар чинять тиск

У Криму триває порушення прав людини, на кримських татар чинять тиск, заявляє міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, посилаючись на доповідь неформальної делегації, що відвідала півострів.

"Неформальна делегація відвідала Крим для вивчення ситуації з дотриманням прав людини. Половина делегатів відвідала зустрічі, організовані де-факто нинішньою місцевою владою, друга половина - на вулицях півострова вивчала думки, проблеми з додержанням прав людини. Вони розмовляли з багатьма людьми, представниками неурядових організацій", - сказав він на прес-конференції після зустрічі глав МЗС країн-членів НАТО в Анталії в четвер.

М.Чавушоглу зазначив, що зустрівся з членами неформальної делегації два дні тому.

"На моє переконання, порушення прав людини в Криму триває, на кримських татар чинять тиск", - наголосив глава МЗС Туреччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА