Інтерфакс-Україна
14:48 06.05.2015

Голова Антикорупційного бюро України виступає за проведення закритих конкурсів на посади, пов'язані з держтаємницею

1 хв читати
Голова Антикорупційного бюро України виступає за проведення закритих конкурсів на посади, пов'язані з держтаємницею

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБ) України Артем Ситник виступає за внесення змін до законодавства з тим, щоб проводити закриті конкурси на посади в НАБ, пов'язані з державною таємницею.

"Є кілька підрозділів, діяльність яких пов'язана з державною таємницею. Ці посади таємні, і набирати людей через відкритий конкурс на ці посади неможливо", - сказав він в ході засідання парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції в середу.

А. Ситник зазначив, що це досить обмежена кількість посад, але людей на них потрібно набирати з закритого конкурсу та не оприлюднювати імена тих, хто зайняв ці посади.

Він вказав на необхідність внести відповідні зміни до законодавства.

Крім того, А. Ситник вважає, що необхідно внести поправки в частині строків, відведених на проведення конкурсів і набір працівників Антикорупційного бюро.

Він пояснив, що згідно з чинним законодавством, до 25 травня мають бути проведені конкурси, але часу для цього недостатньо.

Голова НАБ зазначив, що Верховна Рада має внести зміни до законодавства, щоб ми в правовому полі проводили ці конкурси".

Крім того, А. Ситник повідомив, що вирішено питання з приміщенням для Національного антикорупційного бюро, їхній офіс розміститься в Києві за адресою: вул. Сурікова, 3.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА