Інтерфакс-Україна
11:20 27.04.2015

Підписано меморандум про створення Міжнародного консорціуму університетів - Міносвіти

1 хв читати

За підсумками міжнародної науково-практичної конференції "Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси конкурентоспроможності європейських університетів" підписано меморандум про створення Міжнародного консорціуму університетів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки в понеділок, у конференції, яка відбулася в Ужгородському національному університеті, взяли участь керівники провідних вищих навчальних закладів України та Європи, чиновники і дипломати.

Метою створеного консорціуму є налагодження та координація міжінституційної співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності в національному і міжнародному масштабах.

Основними напрямами співпраці між сторонами-партнерами є організація спільних конференцій, симпозіумів і семінарів; підготовка та видання спільних навчальних і наукових публікацій; академічна мобільність студентів, докторантів, викладачів; розроблення спільних освітніх і освітньо-наукових програм; налагодження взаємовигідного співробітництва з органами влади, бізнесом, іншими зацікавленими сторонами, а також розроблення, просування та реалізація спільних проектів із національними і міжнародними донорами.

Меморандум про створення Міжнародного консорціуму університетів підписали представники 14 вищих навчальних закладів з України, Польщі, Казахстану, Румунії, Литви та Словаччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА