Інтерфакс-Україна
19:35 12.02.2015

Порошенко: Переговори в Мінську були важкими, процес їх імплементації буде непростим

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко наголошує, що переговори в нормандському форматі, які відбулися в Мінську, були дуже складними, але процес імплементації досягнутих домовленостей буде не менш складним.

"Переговори в Мінську були важкими, і процес їх імплементації буде важким", - сказав він на спільному з головою Євроради Дональдом Туском брифінгу у Брюсселі в четвер.

П.Порошенко наголосив, що українська сторона дуже відповідально підходить до імплементації Мінських угод, "на відміну від інших сторін". "Саме тому я прибув до Брюсселя, щоб координувати наші наступні кроки з європейськими партнерами. Вони, як завжди, продемонстрували дійсно партнерство з Україною. Я хочу подякувати президенту Д.Туску та всім лідерам держав-членів ЄС за сильну підтримку", - наголосив він.

Президент України також повідомив, що протягом останніх 72 годин він спав лише п'ять годин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА