Інтерфакс-Україна
16:34 31.01.2015

У комітеті Ради з нацбезпеки хочуть проаналізувати списки учасників бойових дій, щоб не допустити зловживань

1 хв читати
У комітеті Ради з нацбезпеки хочуть проаналізувати списки учасників бойових дій, щоб не допустити зловживань

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони створить робочу групу для перевірки списків тих, хто отримав статус учасника АТО, заявляє секретар комітету Іван Винник (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Наш комітет ухвалить протокольне рішення. Ми створимо окрему робочу групу, яка аналізуватиме всі списки тих, хто отримав статус учасника бойових дій", - сказав він під час слухань комітету в суботу.

За його словами, такий аналіз потрібний для того, щоб не допустити незаконного отримання статусу учасника бойових дій і не допустити зловживань у цьому питанні.

Як раніше повідомлялося, голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев'янко заявив, що понад 13,6 тис. учасників АТО вже отримали статус учасника бойових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА