Інтерфакс-Україна
10:31 26.01.2015

Кабмін вирішив докапіталізувати НАК "Нафтогаз України" на 31,5 млрд грн за рахунок ОВДП

1 хв читати
Кабмін вирішив докапіталізувати НАК "Нафтогаз України" на 31,5 млрд грн за рахунок ОВДП

Уряд України вирішив збільшити статутний капітал НАК "Нафтогаз України" на 31,5 млрд грн - на всю суму, визначену в державному бюджеті країни на 2015 рік.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №13 від 23 січня, оприлюдненою в понеділок, "Нафтогаз" традиційно докапіталізують за рахунок випуску облігацій внутрішньої держпозики, якими буде сплачено акції додаткової емісії.

Відповідно до документа, ОВДП випускають терміном до десяти років зі ставкою 14,5% річних.

Останнього разу уряд ухвалював рішення про докапіталізацію "Нафтогазу" за такою схемою в серпні минулого року - на 63,27 млрд грн після того, як Верховна Рада підвищила верхню планку капіталізації НАК у держбюджеті на 2014 рік до 96,61 млрд грн для оплати боргу за газ перед "Газпромом". Тоді було випущено ОВДП терміном до десяти років під 14,3% річних.

Докапіталізація необхідна "Нафтогазу" насамперед для покриття дефіциту, що виникає через різницю в цінах між закупівлею імпортного газу та його продажем на потреби населення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА