Інтерфакс-Україна
12:10 26.12.2014

Обмін полоненими може відбутися не раніше суботи, вважає радник міністра оборони України Будик

2 хв читати

Обмін військовополоненими між Україною та так званими "ДНР" і "ЛНР" можливий не раніше суботи, 27 грудня, вважає радник заступника міністра оборони України Василь Будик.

"Обмін, найімовірніше, може відбутися щонайменше завтра", - заявив В. Будик у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Він розповів, що переговори на цю тему тривають постійно, остання зустріч відбулася в п'ятницю о 3-й годині ночі.

За словами В. Будика, обмін відбуватиметься на нейтральній території.

Співрозмовник агентства пояснив, що причина затримки в обміні обумовлена позицією "ДНР" і "ЛНР", які заявляють, що вони нібито "не бачать тих людей, яких вони заявляли".

Напередодні Служба безпеки України підтвердила попередню домовленість про обмін 225 полонених ополченців на 150 українських військовослужбовців.

Водночас так званий уповноважений з прав людини в "ДНР" Дарина Морозова повідомила "Інтерфаксу" (Interfax.ru), що в п'ятницю відбудеться масштабний обмін полоненими між сторонами збройного конфлікту в Донбасі.

"Обмін відбудеться сьогодні, формула обміну - 225 на 150. Точну дату і час поки що ми не знаємо, також ми не можемо уточнити і місце обміну, але те, що він запланований на сьогодні, це точно. Наразі це з’ясовують", - заявила Д. Морозова

Як повідомлялося, " В. Буд и к сам перебував у полоні в "Біса" в Горлівці. Після звільнення опікується контактами з "ДНР" і "ЛНР" з метою звільнення полонених і заручників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА