Інтерфакс-Україна
15:07 28.11.2014

Захід не скасує санкцій проти Росії до звільнення Криму - Джемілєв

2 хв читати
Захід не скасує санкцій проти Росії до звільнення Криму - Джемілєв

Західні країни не мають наміру скасовувати санкції проти Росії доти, доки вона не звільнить окуповані українські території, зокрема Крим, заявив лідер кримських татар, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Джемілєв під час зустрічі з вимушеними переселенцями.

Як повідомляє прес-служба партії "Солідарність" у п'ятницю, про це М. Джемілєву повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Ми з Меркель говорили на цю тему, і я їй сказав, що нещодавно прозвучала думка, що санкції можуть бути ослаблені або навіть припинені, якщо російська сторона або ті формування, які діють у Луганській і Донецькій областях, дотримуватимуться Мінської угоди. Меркель запевнила, що доки не будуть звільнені всі окуповані території, санкції не припинятимуться", - зазначив він.

Лідер кримських татар зазначив, що санкції, а також падіння ціни на нафту завдають російській економіці значної шкоди. За його словами, за нинішніх цін на нафту в РФ "вистачить сил, щоб будувати з себе наддержаву" не більше ніж на півтора року.

Однак, за словами М. Джемілєва, боротьбу за звільнення припиняти не можна. "Ми не повинні сидіти і чекати, коли ж подіють санкції, і самим нічого не робити. Якщо нічого не робити, то і санкцій теж не буде. Допомагають тим, хто сам собі допомагає", - сказав депутат.

М. Джемілєв висловив упевненість в тому, що Крим обов'язково буде повернуто Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА