Інтерфакс-Україна
12:30 21.09.2014

Сенатор Маккейн розкритикував рішення президента Обами про відмову надати Україні військову допомогу

1 хв читати
Сенатор Маккейн розкритикував рішення президента Обами про відмову надати Україні військову допомогу

Сенатор-республіканець Джон Маккейн розкритикував рішення президента США Барака Обами про відмову в наданні оборонної зброї для України.

"Це ганьба, що адміністрація продовжує відмовляти Україні в наданні військової допомоги, якої вона вкрай потребує після того, як її розчленував президент Путін і окупували російські війська. Україна перебуває в боротьбі, щоб захистити свій суверенітет і територіальну цілісність", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті політика.

Дж.Маккейн також наголосив, що Б.Обама намагався виправдати свою позицію тим, що ситуація в Україні начебто не становить прямої загрози США.

"Проте, як президент П.Порошенко зазначив цього тижня у Вашингтоні, криза в Україні - це не лише справа України. Російська агресія загрожує порядку в усьому світі та основам цілісної, вільної та мирної Європи", - зазначив сенатор.

Водночас він заявив, що якщо Білий дім відмовляється дотримуватися цих принципів і цінностей зараз, "це не лише загрожуватиме лідерству США у світі, але таким чином ми також дамо небезпечний сигнал іншим диктаторам й агресорам, які вважають, що зможуть поставити вільний світ на коліна".

"Ганьба нам, якщо ми не можемо втілити в життя ці принципи і забезпечити Україні допомогу, якої вона потребує", - резюмував Дж.Маккейн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА