Інтерфакс-Україна
10:36 04.09.2014

Кабмін скоротить на 20% центральні органи виконавчої влади та створить Держагентство з відновлення Донбасу

1 хв читати
Кабмін скоротить на 20% центральні органи виконавчої влади та створить Держагентство з відновлення Донбасу

Кількість центральних органів виконавчої влади буде скорочено на 20%, повідомив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак на брифінгу в середу.

За його словами, 3 вересня уряд ухвалив постанову "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", якою значно скоротив кількість центральних органів виконавчої влади. Буде скорочено на 20% таких органів як шляхом повної ліквідації органу, так і об'єднанням функцій кількох органів в одному новоствореному.

"Скоротивши на 20% кількість центральних органів виконавчої влади, автоматично буде скоротять 51% функцій контролю, які мали такі центральні органи виконавчої влади", - наводить слова О.Семерака прес-служба міністра Кабінету Міністрів.

Він додав, що до ухвалення цього рішення передбачалося 1000 контрольних функцій, після рішення уряду їхню кількість буде скорочено на 34%.

За словами міністра, деякі центральні органи виконавчої влади ліквідовують з усіма функціями, інші - з частковими. "Водночас створюють деякі органи, зокрема Державне агентство України з питань відновлення Донбасу", - заявив О.Семерак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Москва має нарешті зрозуміти, що настав час закінчити цю війну, але не на умовах Кремля – посол ЄС

Мінфін США продовжить дію винятку з санкцій щодо російської нафти, що транспортується морським шляхом – ЗМІ

Раді пропонують звернутися до міжнародної спільноти з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України

Спільні ядерні навчання РФ та Білорусі є безпрецедентним викликом для архітектури глобальної безпеки – МЗС України

Качка про критику проєкту Антикорупційної стратегії: яким буде фінальний зміст та наповнення – визначить український парламент

Раді пропонують привести у відповідність до Конституції закон про прокуратуру

Ізраїль розпочав операцію з перехоплення флотилії, що прямувала в Газу

До Ради замість Кубіва за списком "Євросолідарності" може увійти П'ятигорець

Україна та Угорщина проведуть консультації на рівні експертів щодо угорської меншини на Закарпатті – Сибіга після розмови з Орбан

Голова комітету Ради: Урядовий проєкт Антикорупційної стратегії не враховує євроінтеграційні обіцянки комюніке "Качки-Кос"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА