Інтерфакс-Україна
17:37 03.09.2014

Кабмін готовий розпочати реалізацію соцвиплат за судовим рішенням

1 хв читати
Кабмін готовий розпочати реалізацію соцвиплат за судовим рішенням

Кабінет Міністрів України доручив Державній виконавчій службі розпочати інвентаризацію всіх судових рішень, прийнятих на користь українських громадян із соцвиплат, і має намір розпочати процес виплат за цими позовами, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

"Сьогодні уряд затвердив порядок інвентаризації всіх судових рішень, що ухвалювалися на користь українських громадян з виплати соцвиплат, і встановлення черговості цих виплат за справедливою процедурою", - сказав П.Петренко на прес-конференції в середу в Києві.

За словами міністра, передусім будуть здійснюватися виплати за позовами, що пов'язані з пенсійним та соціальним забезпеченням, можливим відшкодуванням шкоди, завданої здоров'ю. "Другими на черзі будуть рішення судів, пов'язані з трудовими спорами", - сказав він.

П.Петренко упевнений, що вже в цьому році такі виплати можуть розпочатися, всі громадяни, які мають на руках рішення судів, мають подати заяви до Державної виконавчої служби, що займатиметься процесом інвентаризації.

Міністр уточнив, що йдеться про необхідність виплатити громадянам кілька мільярдів гривень.

За його словами, відповідні кошти також будуть закладені в держбюджеті і на 2015 рік, оскільки йдеться про десятки тисяч судових рішень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА