15:40 03.09.2014

Путін викладає свій план припинення кровопролиття в Україні з семи пунктів

2 хв читати
Путін викладає свій план припинення кровопролиття в Україні з семи пунктів

Президент РФ Володимир Путін вважає, що для припинення кровопролиття і стабілізації обстановки на південному сході України обидві сторони конфлікту мають узгодити та виконати низку дій.

"Перше - це припинити активні наступальні операції Збройних сил, збройних формувань ополчення південно-сходу України на донецькому та луганському напрямках", - заявив В.Путін.

Він пояснив, що під час свого перельоту до Монголії він "накидав" свій план вирішення українського кризи.

"Друге - відвести збройні підрозділи силових структур України на відстань, що виключає можливість обстрілу населених пунктів артилерією та всіма видами систем залпового вогню", - сказав глава російської держави.

"Третє - передбачити здійснення повноцінного і об'єктивного міжнародного контролю за дотриманням умов припинення вогню та моніторингом обстановки, створюваної таким чином у зоні безпеки", - сказав В.Путін.

"Четверте - виключити застосування бойової авіації проти мирних громадян та населених пунктів у зоні конфлікту. Далі - організувати обмін насильно утримуваних осіб за формулою "всіх на всіх" без жодних попередніх умов", - заявив президент РФ.

"Шосте - відкрити гуманітарні коридори для пересування біженців і доставки гуманітарних вантажів до міста та інші населені пункти Донбасу - Донецьку та Луганську області", - зазначив він.

"І, нарешті, сьоме - забезпечити можливість направлення в постраждалі населені пункти Донбасу ремонтних бригад для відновлення зруйнованих об'єктів соціальної та життєзабезпечувальної інфраструктури, надання допомоги їм", - сказав глава держави.

В.Путін вважає, що остаточні домовленості між владою Києва та представниками південно-сходу України могли б бути досягнуті та закріплені під час запланованої зустрічі контактної групи 5 вересня поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА