Засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану відбудеться в понеділок у Донецьку за участю Кучми, Зурабова і Тальявіні

Засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану президента щодо врегулювання ситуації на сході країни, відбудеться в Донецьку в понеділок, повідомляє офіційний сайт президента.
"Очікується, що у переговорах у Донецьку візьмуть участь спеціальний представник діючого голови ОБСЄ Хайді Тальявіні та Надзвичайний і Повноважний посол РФ Михайло Зурабов. За дорученням глави держави, у засіданні братиме участь другий президент України Леонід Кучма", - сказано в інформації.
Згідно з інформацією, метою засідання є визначення етапів реалізації мирного плану президента.
Перед від’їздом контактної групи до Донецька президент України Петро Порошенко прийняв її учасників у Києві. "Участь Л.Кучми свідчить про високу увагу президента України до цієї місії", - наголосив П.Порошенко.
Також, згідно з інформацією, у зв'язку із захопленням регіональних відділень Нацбанку та Держказначейства президент України віддав доручення забезпечити соціальні виплати через Київ. "Президент України також висловив упевненість, що в разі звільнення будівель регіональних представництв НБУ і Держказначейства і припинення захоплення інкасаторських автомобілів соціальні виплати вдасться відновити на місцях", - сказано в повідомленні.
У прес-службі президента нагадали, що перше засідання тристоронньої контактної групи відбулося 8 червня в Києві. Тоді Україну на переговорах представляв на той час посол у Німеччині Павло Клімкін, якого нещодавно призначили міністром закордонних справ України.
Також в інформації йдеться про те, що за дорученням президента в понеділок в Люксембурзі на засіданні Ради ЄС із закордонних справ Павло Клімкін представить мирний план президента з врегулювання ситуації на сході України.