Інтерфакс-Україна
16:51 07.05.2014

ОБСЄ в найближчі години запропонує сторонам-підписантам женевської угоди "дорожню карту" з питань України

1 хв читати
ОБСЄ в найближчі години запропонує сторонам-підписантам женевської угоди "дорожню карту" з питань України

ОБСЄ в найближчі години запропонує учасникам багатосторонніх переговорів у Женеві з врегулювання кризи в Україні "дорожню карту" роботи в ьому напрямі, заявив президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер.

"У найближчі години ми хотіли б запропонувати "дорожню карту" конкретних кроків на найближчий час. Запропонувати цю "дорожню карту" усім чотирьом сторонам, що підписали женевські домовленості", - сказав Д.Буркхальетер журналістам після зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

Швейцарія є чинною головою ОБСЄ.

Д.Буркхальтер повідомив, що у "дорожній карті" запропоновано припинення вогню, деескалації напруженості, налагодження діалогу між сторонами і вибори.

Президент Швейцарії запевнив у неупередженості своєї країни в питанні українського врегулювання.

"Ми вважаємо, що абсолютно немає ніякого інтересу в тому, щоб доводити справу до кризи у відносинах між Сходом і Заходом з українським сходом, і водночас у всіх є величезна зацікавленість у тому, щоб досягти на довгострокову перспективу сталого мирного вирішення. Ми повинні діяти в логіці деескалації напруженості, але також і в логіці реконструювання, відновлення", - сказав Д.Буркхальтер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА