Інтерфакс-Україна
14:15 25.04.2014

Партія регіонів не висуватиме кандидата в мери Києва - Шуфрич

1 хв читати

Партія регіонів не має наміру висувати свого кандидата на посаду київського міського голови, заявляє народний депутат, голова київської міської організації Партії регіонів Нестор Шуфрич.

"Партія регіонів не висуватиме кандидата на голову Києва", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За словами Н.Шуфрича, регіонали мали намір висунути кандидатом у мери столиці колишнього голову Київського міській адміністрації Олександра Попова. "Але, на жаль, події, які мали місце 29 листопада, а потім спроба зробити його винним У тих подіях, до яких він був не причетний, створили відповідні умови, за яких йому балотуватися було б украй складно", - сказав депутат.

При цьому він зазначив, що О.Попов прийняв рішення не брати участі в цих виборах. "Висловлюючи максимальну повагу до нього, було прийнято рішення не змінювати кандидатуру, утриматися взагалі від участі у виборах київського міського голови", - додав Н.Шуфрич.

Крім того, він оголосив першу п'ятірку кандидатів у депутати Київської міської ради від Партії регіонів, яку затвердили на конференції Київської міської організації партії: Н.Шуфрич, Володимир Філіппов, Вадим Іванченко, Анатолій Павленко, Сергій Трошин.

Виборчий штаб регіоналів у Києві очолить В.Філіппов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА