Інтерфакс-Україна
16:57 03.04.2014

Яценюк: Перспектива членства України в НАТО - не в полі зору

1 хв читати
Яценюк: Перспектива членства України в НАТО - не в полі зору

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Україна розраховує на допомогу НАТО в модернізації армії, але питання членства в альянсі нині не актуальне.

"Наш сигнал дуже чіткий. Перспектива членства - не в полі зору. Йдеться про співпрацю, технічну підтримку Україні, щоб модернізувати армію", - наголосив А.Яценюк в інтерв'ю британської медіа-корпорації "Бі-Бі-Сі", відповідаючи на запитання про те, що Росія може сприйняти заяви про членство України в НАТО як сигнал ескалації та ввести війська.

"І ми вже маємо низку спільних навчань із нашими партнерами з НАТО", - сказав прем'єр.

Водночас прем'єр заявив, що якщо Росія розпочне війну, "ми захищатимемо свою країну". "Якщо Росія перейде кордон і почне військову агресію, Україна чинитиме опір і відповість тим самим. Ми захищатимемо свою країну всіма доступними способами", - сказав він.

А.Яценюк заявив про неприпустимість, щоб "Росія втручалася в нашу внутрішню політику".

Як раніше заявляв головнокомандувач Об'єднаних сил НАТО в Європі генерал Філіпп Брідлав, російським військам треба менше ніж 12 годин, щоб напасти на Україну, якщо Москва віддасть такий наказ. За його словами, Росія має всі військові ресурси, необхідні для вторгнення в Україну, повідомляє "Бі-Бі-Сі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА