Канада вводить санкції проти Росії та представників режиму Януковича

Влада Канади оголосила про застосування обмежувальних заходів до Москви та колишніх членів українського уряду через ситуацію в Україні, повідомляє в четвер агентство ЕФЕ.
"Я оголошую про призупинення нашої участі в російсько-канадській міжурядовій економічній комісії, створеній для розвитку економічних зв'язків Канади та Росії", - заявив у парламенті прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер. Він не уточнив, які саме санкції Канада застосовує проти Росії.
"Будуть заморожені й активи представників режиму Віктора Януковича", - зазначив прем'єр.
С.Харпер додав, що на прохання Києва Канада направить двох військових спостерігачів до Криму в складі місії ОБСЄ для контролю за ситуацією в Україні.
"Загалом в Україну їдуть 40 спостерігачів із 21 країни ОБСЄ", - йдеться в повідомленні організації у "Твіттері".