Інтерфакс-Україна
15:11 16.02.2014

Влада Києва не має претензій до протестувальників, які утримували будівлю КМДА - Макеєнко

1 хв читати
Влада Києва не має претензій до протестувальників, які утримували будівлю КМДА - Макеєнко

У влади Києва немає ні матеріальних, ні моральних претензій до учасників акцій протесту, які протягом понад двох місяців займали будівлю Київської міськдержадміністрації, заявив голова КМДА Володимир Макеєнко.

"Жодних матеріальних, моральних вимог ні до кого немає. Збитку немає - це приміщення, яке належить громаді Києва, і тут перебували кияни, громадяни України", - заявив В.Макеєнко в неділю.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таку заяву він зробив після підписання акта про передачу будівлі КМДА від спостерігачів ОБСЄ, які, у свою чергу, прийняли це приміщення у ради Майдану.

В.Макеєнко заявив, що він одразу приступає до роботи. За його словами, ключів від робочого кабінету у нього немає. проте "це не проблема".

Він повідомив, що з понеділка у приміщенні КМДА розпочинають роботу всі працівники.

Відповідаючи на запитання про те, де буде взято кошти на ремонт приміщень у будівлі мерії, В.Макеєнко заявив, що це буде зроблено коштом спонсорів.

"Усе - коштом компаній, спонсорів. У нас вже черга стоїть", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА