Опозиція зробить усе можливе, щоб Янукович не підписав ухвалені в четвер закони - Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко зазначає, що головним завданням опозиції та Майдану є зміна системи влади в Україні.
"Усунення режиму Януковича та зміна системи влади - наша головна мета", - заявив він, виступаючи на майдані Незалежності в четвер увечері в Києві.
В.Кличко зазначив, що опозиційні сили робитимуть усе можливе, щоб ухвалені Верховною Радою України в четвер закони не були підписані й не набули чинності.
За словами лідера "УДАРу", "ухваленими законами українських громадян поставили поза законом".
Крім того, В.Кличко вважає, що влада хоче усунути його від участі в президентських виборах 2015 року як головного конкурента нинішнього глави держави Віктора Януковича.
"Влада робить усе, щоб знищити основного конкурента Януковича. Вони бояться", - сказав він, коментуючи звернення Центральної виборчої комісії до Конституційного Суду України по офіційне тлумачення положень Конституції, які закріплюють вимоги до народних депутатів і президента щодо відповідного терміну проживання на території України до дня виборів.
Лідер "УДАРу" наголосив, що це звернення ЦВК спрямоване проти нього. "Я хочу заявити, що це не вдасться", - упевнений він.
"Жодних правових підстав для цього немає, і я не боюся", - заявив політик.
В.Кличко також закликав українців збиратися в неділю на традиційне віче: "В неділю збираємося о 12.00 на віче".
Він наголосив, що Майдан продовжує підготовку до заявленого раніше страйку.