Інтерфакс-Україна
14:05 17.12.2013

Путін розраховує на зустрічі з Януковичем просунутися щодо гострих двосторонніх питань

1 хв читати
Путін розраховує на зустрічі з Януковичем просунутися щодо гострих двосторонніх питань

Президент РФ Володимир Путін заявив, що розраховує на просування у гострих російсько-українських питаннях під час міждержконсультацій із президентом України Віктором Януковичем.

"Це наша планова зустріч, пов'язана з міжурядовими консультаціями, і дуже розраховую на те, що ми зможемо просунутися у вирішенні найбільш гострих для нас питань", - сказав В.Путін під час зустрічі з В.Януковичем.

Він додав, що Україна в повному розумінні слова є стратегічним партнером для Росії.

"На жаль, - і ми з вами говорили про це на нещодавній зустрічі в Сочі, - ми спостерігаємо за два останні роки певне зниження товарообігу. Торік на 11%, цього року - ще на 14,5%, і, звісно, настав час зробити енергійні кроки для того, щоб не лише повернутися на рівень попередніх років, а й створити умови для руху вперед", - сказав В.Путін.

Він наголосив, що за останній час уряди двох країн "добре попрацювали у гострих напрямах - це енергетика, машинобудування, космос, авіація, суднобудування". "Вам, я знаю, теж доповідали про результати роботи. У нас сьогодні є всі шанси створити, зміцнити нашу договірно-правову базу. Створити всі необхідні умови для того, щоб торговельно-економічні зв'язки між Росією та Україною просунулися вперед", - сказав В.Путін, вітаючи президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА