14:44 03.12.2013

Генсек НАТО: Очікую, що Україна дотримуватиметься демократичних принципів, зокрема під час ухвалення рішень про союзників

1 хв читати
Генсек НАТО: Очікую, що Україна дотримуватиметься демократичних принципів, зокрема під час ухвалення рішень про союзників

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен знову говорить про необхідність дотримання Україною демократичних принципів, зокрема в процесі ухвалення рішень щодо можливих союзників.

У вівторок у Брюсселі перед початком засідання міністрів закордонних справ НАТО, відповідаючи на запитання журналістів щодо ситуації в Україні, генсек сказав: "Насамперед я засуджую застосування сили з боку міліції, свідками якого ми були. Я очікую від усіх партнерів НАТО, і України також, додержання фундаментальних демократичних принципів, зокрема свободи зборів і слова".

Зазначивши, що в НАТО "повністю поважають рішення України про те, з ким укладати союз і до яких організацій належати або з якими співпрацювати", А.Ф.Расмуссен, однак, наголосив, що очікує, що "такий процес ухвалення рішення буде істинно демократичним".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА