Інтерфакс-Україна
15:49 29.11.2013

Курс України на євроінтеграцію триватиме, але вже за новим планом, - політологи

2 хв читати
Курс України на євроінтеграцію триватиме, але вже за новим планом, - політологи

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що виступ президента України Віктора Януковича на саміті у Вільнюсі фактично є новим планом для підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

"У цьому виступі сказано про те, що є намір підписати в найближчій перспективі угоду про асоціацію, проте фактично пропонується європейським партнерам розпочати спільну роботу над економічною допомогою Україні, яка дасть можливість підписати угоду", - заявив політолог у п'ятницю на прес-конференції в рамках проекту в агентства "Інтерфакс-Україна" "Мнения".

"Це наші умови, наш план, який ми кладемо на стіл нашим європейським партнерам, щоб вони почали його вивчати й розуміли, що цей план ставить нас у рівні відносини з ЄС, що ми не просто маємо приєднатися до якогось клубу багатих, а що процес євроінтеграції має бути з двостороннім рухом, а не одностороннім", - наголосив він.

Політолог Дмитро Видрін допускає можливість того, що до процесу підготовки до підписання угоди може бути залучена й Росія.

"Я не виключаю тристороннього формату, і якщо він відбудеться, то, напевно, головним модератором буде німецька сторона", - сказав він.

Водночас директор компанії Berta Communications Тарас Березовець вважає, що "тристоронній формат подальших переговорів неможливий", оскільки європейська сторона "зайняла жорстку позицію" з цього питання.

Проте він упевнений, що "залишати Україну сам на сам проти Росії ніхто не збирається".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА