13:34 29.11.2013

Україна та ЄС повернуться найближчим часом до обговорення питань, що потребують узгодження для підписання угоди про асоціацію, - Янукович

1 хв читати
Україна та ЄС повернуться найближчим часом до обговорення питань, що потребують узгодження для підписання угоди про асоціацію, - Янукович

Україна та Європейська Комісія домовилися найближчим часом повернутися до обговорення питань, які необхідно узгодити для підписання угоди про асоціацію, заявив президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

У п'ятницю у Вільнюсі після саміту Східного партнерства, говорячи про подальші перспективи підписання угоди, В.Янукович наголосив, що Україна чітко заявила: "Цей документ є пріоритетом. Але також залишається багато надзвичайно важливих умов, які потрібні для його підписання".

"Стосовно умов і вирішення тих проблемних питань, які на сьогодні є в Україні, їх, безумовно, треба обговорювати. Тому ми домовилися з керівництвом ЄК, що найближчим часом повернемося до розгляду цього питання на двосторонньому рівні", - сказав В.Янукович.

Він додав, що саме обговорення невирішених проблемних питань дасть змогу отримати чітку відповідь на запитання, коли буде можливим підписання угоди про асоціацію.

"Безумовно, на перший план ми хочемо поставити питання надання Україні фінансово-економічної допомоги. Це - одне з головних питань", - також зазначив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА