Інтерфакс-Україна
09:03 26.11.2013

Янукович у Вільнюсі "торгуватиметься для себе" - лідер "Свободи"

1 хв читати
Янукович у Вільнюсі "торгуватиметься для себе" - лідер "Свободи"

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявляє, що президент України Віктор Янукович на саміті Східного партнерства у Вільнюсі ні про що не домовлятиметься, а "торгуватиметься для себе".

"Що він там робитиме?... Ні про що він не говоритиме, торгуватиметься... не для народу, а персонально для себе", - сказав О.Тягнибок, виступаючи зі сцени євромайдану в понеділок у Києві.

У свою чергу перший заступник голови ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов, говорячи про звернення В.Януковича, сказав: "Він (президент - ІФ) сказав, що визначатиметься, як краще - як йому краще!".

Ці слова О.Турчинова викликали вигуки "Ганьба!" серед учасників акції.

За словами політика, "думати вже немає часу".

"Головне гальмо на шляху до ЄС - це Янукович, Азаров та їхня банда. Щоб відкрити шлях до Європи - банду геть!", - закликав О.Турчинов зі сцени євромайдану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА