Азаров: рішення призупинити угоду з ЄС має тактичний характер, стратегія залишається колишньою - євроінтеграція

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив про те , що рішення уряду країни про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС має тактичний характер, воно викликане економічною ситуацією.
"Рішення призупинити підписання Угоди про асоціацію і створення ЄС складне, але єдино можливе в цій економічній ситуації, що склалася в Україні", - сказав він, виступаючи у Верховній Раді в п'ятницю.
"Це рішення продиктоване виключно економічними причинами і має тактичний характер, анітрохи не змінюючи стратегічного напряму розвитку країни, що закріплений в законі про засади внутрішньої і зовнішньої політики", - наголосив прем'єр.
М.Азаров наголосив, що уряд України і президент України Віктор Янукович будуть і надалі проводити курс реформ, спрямований на євроінтеграцію, і розвиватимуть співробітництво зі стратегічними партнерами.