Інтерфакс-Україна
15:34 12.11.2013

Кучма: Україна залишиться біля розбитого корита без підписання Угоди про асоціацію з ЄС

1 хв читати
Кучма: Україна залишиться біля розбитого корита без підписання Угоди про асоціацію з ЄС

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що українській владі варто виконати необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

"Сьогодні у влади немає іншого рішення, як підписувати цю Угоду. Але для цього потрібно виконувати ті зобов'язання, які влада дала перед Європейським Союзом", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Україна".

Л.Кучма додав, що був і залишається прибічником європейської інтеграції. "Там дійсно цінності, починаючи з економіки і закінчуючи політикою. Але це довгострокова наша перспектива", - наголосив другий президент України.

Розповідаючи про Митний союз, Л.Кучма зазначив , що поки що не бачить позитивних результатів у контексті розвитку цього об'єднання. "Дійсно, поки що ми не бачимо там такого позитивного результату. Поки що є лише гасла, а конкретних рішень навіть щодо Мінської зустрічі видно, що їх немає", - наголосив він.

Відповідаючи на запитання щодо того, що зміниться в Україні, якщо Угоду про асоціацію з ЄС не буде підписано, другий президент сказав: "Я може грубувато відповім, але хочу, щоб мене абсолютно правильно зрозуміли, тим більше, що я не остання інстанція, що повинна робити висновки "що, якщо". Мені здається, що ми залишимося біля розбитого корита з невиконаними деякими своїми рішеннями".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Канади запросив Зеленського на саміт G7 - ЗМІ

Вихід США із Міжнародного центру із розслідування злочинів агресії Росії проти України не вплине на притягнення воєнних злочинців до відповідальності - Мережко

Вихід США із Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії проти України свідчить про додаткові перемовини з РФ - Климпуш-Цинцадзе

Британія з союзниками розглядає можливість відправки до 30 тис миротворців в Україну - ЗМІ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА