Інтерфакс-Україна
17:47 01.10.2013

Україна може підписати угоду про асоціацію з ЄС, навіть якщо Тимошенко не звільнять, - думка

1 хв читати

Голова центру прикладних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом найімовірніше буде підписано в листопаді, але стовідсоткової гарантії цього наразі немає.

"Відповідаючи мовою соціологічних опитувань, я сказав би: швидше, так. Але стовідсоткової гарантії немає", - сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

За його словами, можливий варіант, що угоду може бути підписано, навіть якщо на той час екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, як і раніше, перебуватиме у в'язниці.

Говорячи про інші вимоги до України, необхідні для підписання угоди, політолог зазначив, що наразі невирішеним є ухвалення закону про прокуратуру.

В.Фесенко прогнозує лобістську боротьбу у Верховній Раді навколо цього законопроекту з боку так званого "прокурорського лобі".

Експерт вважає, що в питанні реформування виборчого законодавства парламент обмежиться точковими змінами до законів для того, щоб продемонструвати Європі прогрес у цьому питанні.

В.Фесенко також зазначив, що активно обговорюваний законопроект про протидію дискримінації не входить до переліку вимог до України перед Вільнюським самітом, а входить до списку питань, необхідних для введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА