Інтерфакс-Україна
14:24 01.07.2013

Янукович і президенти Вишеградської групи 2-3 липня зустрінуться у Віслі - прес-служба Коморовського

1 хв читати
Янукович і президенти Вишеградської групи 2-3 липня зустрінуться у Віслі - прес-служба Коморовського

Глави держав Вишеградської групи (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини) зустрінуться з президентом України Віктором Януковичем у місті Вісла 2-3 липня, повідомляє сайт президента Польщі Броніслава Коморовського.

"2-3 липня 2013 року у Віслі відбудеться зустріч президентів країн Вишеградської групи за участю президента України. Президенти також відвідають Краків і Величку", - сказано в інформації.

Як повідомлялося, в червні у рамках саміту глав держав Центральної та Східної Європи відбулася зустріч президентів України, Польщі та Словаччини, у рамках якої Б.Коморовський запросив українського колегу В.Януковича відвідати м. Вісла на початку липня. Президент України прийняв це запрошення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА